^

logo

 

Przydziały nauczycieli

 

Flis Martyna - skrzypce cykl klasa
klasa II    
Jędrzejewska  Róża c6 II
Opozda Zuzanna c4 II
Wójcik Marcelina c6 II
klasa III    
Donderska Anna c4 III
Krystek Jan c6 III
klasa IV    
Hudzik Aniela c6 IV
Słupkowska Antonina c6 IV
Weredycka Klaudia c6 IV
Wieloszyńska Wiktoria c6 IV
Wiśniewska Klaudia c6 IV
klasa V    
Białkowska Antonina c6 V
Wachek Olga c6 V
klasa VI    
Wydra Agnieszka c6 VI
       
Flis Tomasz - fortepian cykl klasa
klasa I    
Felczykowska Julia Bogumiła c4 I
Kłodziński Stanisław c6 I
Szanciło  Helena c4 I
klasa II    
Kwiatkowska Aniela c4 II
Lubańska Paulina c4 II
klasa III    
Liśkiewicz Alicja c4 III
Skica Klaudia c4 III
klasa IV    
Liśkiewicz Julian c6 IV
klasa V    
Woch Franciszek c6 V
akompaniament    
Jędrzejewska Róża c6 II
Opozda Zuzanna c4 II
Wójcik Marcelina c6 II
Donderska Anna c4 III
Krystek Jan c6 III
Hudzik Aniela c6 IV
Słupkowska Antonina c6 IV
Wieloszyńska Wiktoria c6 IV
Wiśniewska Klaudia c6 IV
Weredycka Klaudia c6 IV
Białkowska Antonina c6 V
Wachek Olga c6 V
Wydra Agnieszka c6 VI
       
Grochowska Julia - wiolonczela    
klasa I    
Chorzępa Ewa c6 I
Kulwicka Alicja c6 I
klasa II    
Fryska Barbara c6 II
Pisera-Błaszczyk Martyna c4 II
       
Hajduczenia Michał - kontrabas, śpiew    
klasa I    
Małecki Maksymilian c4 I
Watracz Marcel c4 I
klasa II    
Lubańska Paulina c4 II
Pisera-Błaszczyk Martyna c4 II
Narodzonek Kacper c4 II
klasa III    
Donderska  Anna c4 III
Skica Klaudia c4 III
klasa V    
Białkowska Antonina c6 V
zespół wokalny   c4 I
emisja głosu   c6  
emisja głosu   c4  
       
Jagodziński Kamil - perkusja    
klasa I    
Kołątaj Jakub c4 I
Lubański Piotr c6 I
klasa II    
Marczyński Szymon c4 II
Majewska Dominika c4 II
Narodzonek Kacper c4 II
Pazdyga Adam c4 II
Rychel Szymon c4 II
klasa III    
Oźmina Mateusz c6 III
Walkowski Kacper c4 III
Zakrzewski Igor c6 III
       
Konopka Mikołaj - trąbka    
klasa I    
Gajewski Miłosz c6
Napierski Antoni Karol c4 I
klasa II    
Pazdyga Michał c4 II
klasa III    
Cendrowski Bazyli c6 III
Durbacz Tymoteusz c6 III
klasa IV    
Kowalski Michał c4 IV
Kruszewski Jacek c4 IV
zespół    
       
Kosiński Sławomir - gitara    
klasa I    
Małecki Maksymilian c4 I
klasa II    
Zientarski Borys c4 II
klasa IV    
Bojarczuk Błażej c6 IV
Suszko Jakub c6 IV
klasa V    
Szostek Jan c6 V
zespół    
       
Balcerowski Alan - saksofon    
klasa I    
Paczkowska  Agata c4 I
klasa II    
Fiszer Borys c6 II
klasa III    
Anszperger Jedrzej c6 III
klasa IV    
Wiśniewski Adam c6 IV
klasa V    
Drewińska Agata c6 V
Hudzik Jonasz c6 V
klasa VI    
Archaniołowicz Klara c6 VI
Jezierski Szymon c6 VI
Wydra Artur c6 VI
       
Kubicki Dariusz - akordeon    
klasa III    
Majewski Jan c4 III
Szostek Ignacy c6 III
klasa IV    
Fiszer Eryk c6 IV
       
Kwiatkowski Błażej - fortepian    
klasa I    
Khalaf Enes c6 I
klasa VI    
Kaczmarek  Oliwia c6 VI
Osika Iga c6 VI
Wiaderek Amelia c6 VI
Wietrzykowski Aleksander c6 VI
Wiśniewska Emilia c6 VI
fortepian dodatkowy      
Donderska Anna c4 III
Drewińska Agata c6 V
Hudzik  Jonasz c6 V
Archaniołowicz  Klara c6 VI
Bochniak Mateusz c6 VI
Drążkowski Tomasz c6 VI
Krzemkowski Ignacy c6 VI
Jezierski Szymon c6 VI
Pindel Amelia c6 VI
Szewczyk Julia c6 VI
Wydra Agnieszka c6 VI
Wydra Artur c6 VI
akompaniament      
Fiszer Borys c6 II
Anszperger Jedrzej c6 III
Drewińska Agata c6  V
Hudzik Jonasz c6 V
Archaniołowicz Klara c6 VI
Jezierski Szymon c6 VI
Wydra Artur c6 VI
Pazdyga Michał c4 II
Cendrowski Bazyli c6 III
Durbacz Tymoteusz c6 III
Kowalski Michał c4 IV
Kruszewski Jacek c4 IV
Krzemkowski Ignacy c6 VI
       
Marczyńska Anna - altówka    
klasa I    
Liśkiewicz Alicja  c4 I
Pietrzak Konrad, Andrzej c4 I
klasa II    
Grubecka Lena c4 II
Osnicka  Marika c6 II
klasa IV    
Pierzgalska Elżbieta c4 IV
zespół kameralny    
       
Ciesielska Małgorzata      
klasa I    
Szostek Anastazja c6 I
Wójcik Marika c6 I
Wójcik Wiktoria c6 I
Szcześniak Jan c6 I
klasa V    
Markowska Maja c6 V
fortepian dodatkowy    
Pierzgalska Elżbieta c4 IV
Przybylska Magdalena c4 IV
Białkowska Antonina c6 V
Wachek Olga c6 V
Chlewicka Maria c6 V
Dziedzic  Zuzanna c6 V
Szostek Antoni c6 V
Szostek Jan c6 V
Michalska Magdalena c6 V
akompaniament    
Fryska Barbara c6 II
Pisera-Błaszczyk Martyna c4 II
Grubecka Lena c4 II
Osnicka Marika c6 II
Pierzgalska Elżbieta c4 IV
       
Jakubowska Justyna    
akompaniament    
Marczyński Szymon c4 II
Majewska Dominika c4 II
Narodzonek Kacper c4 II
Pazdyga Adam c4 II
Rychel Szymon c4 II
Walkowski Kacper c4 III
Zakrzewski Igor c6 III
Oźmina Mateusz c6 III
Wiśniewski Adam c6 IV
Liczbik Zofia c6 II
Wojciechowska Amelia c6 II
Woch  Wiktoria c6 III
Michalska Magdalena c6 V
Szostek Antoni c6 V
Szewczyk Julia c6 VI
Gajewska Lena c6 II
Przybylska Magdalena c4 IV
Cieśla Julia c6 V
Dziedzic  Zuzanna c6 V
fortepian dodatkowy      
Zieliński  Fabian c4 III
Majewski Jan c4 III
Kruszewski Jacek c4 IV
Kowalski Michał c4 IV
Cieśla Julia c6 V
Cieśla Mateusz c6 V
       
Piotrowiak Iwona - flet    
klasa I    
Morawska Julia c6 I
Modrzejewska Kornelia c6 I
Wiśniewska Aleksandra c6 I
klasa II    
Liczbik Zofia c6 II
Wojciechowska Amelia c6 II
klasa III    
Woch  Wiktoria c6 III
klasa V    
Michalska Magdalena c6 V
Szostek Antoni c6 V
klasa VI    
Szewczyk Julia c6 VI
flet dodatkowy    
Donderska Anna c4 III
Osika Iga c6 VI
       
Skrętny Adam - gitara    
klasa I     
Forc Filip c6 I
Szczucka Maria c6 I
Watracz Franciszek c4 I
Wiśniewska Aleksandra c6 I
klasa II    
Żuchowska Martyna c6 II
Grygiel Rozalia c4 II
Kozłowski Borys c4 II
klasa III    
Zieliński Fabian c4 III
klasa IV    
Zalewska  Łucja c6 IV
klasa VI    
Bochniak Mateusz c6 VI
Drążkowski Tomasz c6 VI
Pindel Amelia c6 VI
zespół instrumentalny    
       
Wojciechowska Aneta - teoria    
kształcenie słuchu   c6 I
rytmika   c6 I
kształcenie słuchu   c6 II
rytmika   c6 II
kształcenie słuchu   c6 III
rytmika   c6 III
kształcenie słuchu   c6 IV
kształcenie słuchu   c6 V
kształcenie słuchu   c6 VI
kształcenie słuchu   c4 IV
       
Wojciechowski Marcin - klarnet    
klasa I    
Zarembski Maciej c6 I
Operacz Tymoteusz c4 I
Paczkowska Agata c4 I
klasa II    
Gajewska Lena c6 II
klasa IV    
Przybylska Magdalena c4 IV
klasa V    
Cieśla Julia c6 V
Dziedzic Zuzanna c6 V
klasa VI    
Krzemkowski Ignacy c6 VI
       
Olesiński Maciej - gitara    
klasa I    
Trzaska Debora c4 I
klasa III    
Krystek Antonina c6 III
klasa IV    
Chojnacka Amelia c6 IV
Szwejkowska Zofia c6 IV
Zalewska Hiacynta c6 IV
klasa V    
Chlewicka Maria c6 V
Cieśla Mateusz c6 V
zespół instrumentalny      
       
przedmioty ogólnomuzyczne      
audycje muzyczne   c6 IV
audycje muzyczne   c6 V
audycje muzyczne   c6 VI
audycje muzyczne   c4 II
audycje muzyczne   c4 III
audycje muzyczne   c4 IV

 


Skład zespołów instrumentalnych 2018/2019

 

I.  Zespół instrumentalny – smyczkowy Anna Marczyńska

1. Białkowska Antonina - skrzypce

2. Liśkiewicz Alicja - altówka

3. Pisera-Błaszczyk Martyna - wiolonczela

4. Wachek Olga – skrzypce

 

II.  Zespół instrumentalny Mikołaj Konopka

1. Archaniołowicz Klara - saksofon

2. Durbacz Tymoteusz - trąbka

3. Hudzik Jonasz - saksofon

4. Kowalski Michał – trąbka

5. Krzemkowski Ignacy - klarnet

6. Majewski Jan – akordeon

7. Szostek Antoni - flet

8. Wietrzykowski Aleksander – fortepian

 

III.  chór Agnieszka Witki i Michał Hajduczenia

1.   Cieśla Julia – klarnet

2.   Donderska Anna

3.   Drewińska Agata - saksofon

4.   Dziedzic Zuzanna - klarnet

5.   Fiszer Eryk – akordeon

6.   Grubecka Lena – altówka

7.   Hudzik Aniela - skrzypce

8.   Jezierski Szymon - saksofon

9.   Kaczmarek Oliwia - fortepian

10. Kozłowski Borys – gitara

11. Kwiatkowska Aniela - fortepian

12. Liśkiewicz Julian – fortepian

13. Lubańska Paulina - fortepian

14. Markowska Maja - fortepian

15. Michalska Magdalena – flet

16. Opozda Zuzanna - skrzypce

17. Osika Iga - fortepian

18. Pazdyga Michał – trąbka

19. Pierzgalska Elżbieta - altówka

20. Przybylska Magdalena – klarnet

21. Skica Klaudia - fortepian

22. Słupkowska Antonina - skrzypce

23. Szewczyk Julia - flet

24. Weredycka Klaudia - skrzypce

25. Wiaderek Amelia - fortepian

26. Wieloszyńska Wiktoria - skrzypce

27. Wiśniewska Emilia - fortepian

28. Wiśniewska Klaudia - skrzypce

29. Wiśniewski Adam - saksofon

30. Woch Franciszek - fortepian

31. Wydra Agnieszka - skrzypce

32. Wydra Artur - saksofon

33. Zalewska Hiacynta - gitara

34. Zalewska Łucja - gitara

35. Zieliński Fabian - gitara

 

IV.  Zespół instrumentalny gitarowy Adam Skrętny i Maciej Olesiński

1. Bochniak Mateusz

2. Bojarczuk Błażej

3. Chojnacka Amelia

4. Cieśla Mateusz

5. Drążkowski Tomasz

6. Grygiel Rozalia

7. Suszko Jakub

8. Szostek Jan

9. Szwejkowska Zofia

10. Zientarski Borys

 

V.  Zespół instrumentalnyduet gitarowy Sławomir Kosiński

1. Adam Pazdyga

2. Szymon Rychel

 


 

Copyright © 2018 Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Górsku