^

logo

Lista akompaniamentów

 

Pan Robert Matusiak

 

PONIEDZIAŁEK

Imię i nazwisko ucznia Godzina

Róża Jędrzejewska

13:15-13:30

Marcelina Wójcik

13:30-13:45

Jan Krystek

13:45-14:00

Amelia Wojciechowska

15:00-15:15

Kornelia Wachowska

15:15-15:30

Wiktoria Wieloszyńska

17:00-17:15

Anna Donderska

17:15-17:30

Klaudia Wiśniewska

17:30-17:45

Aleksandra Echolc

18:00-18:15

Magdalena Michalska

18:35-18:50

Pankracy Krzemkowski

18:50-19:05

Julia Szewczyk

19:05-19:20

Mateusz Oźmina

19:20-19:35

Lena Gajewska

19:35-19:50

 

WTOREK

Imię i nazwisko ucznia

Godzina

Julia Cieśla

13:15-13:30

Klaudia Weredycka

13:30-13:45

Antonina Białkowska

13:45-14:00

Antonina Słupkowska

14:00-14:15

Kacper Narodzonek

19:15-19:30

Adam Pazdyga

19:30-19:45

Szymon Rychel

19:45-20:00

 

ŚRODA

Imię i nazwisko ucznia

Godzina

Marika Osnicka

13:00-13:15

Lena Grubecka

13:15-13:30

Wiktoria Woch

13:30-13:45

Szymon Marczyński

13:45-14:00

 

CZWARTEK

Imię i nazwisko ucznia

Godzina

Amelia Ostrowska

13:15-13:30

Fatima Alsayed Omar

13:30-13:45

Elżbieta Pierzgalska

13:45-14:00

Adam Wiśniewski

14:00-14:15

Antoni Szostek

14:30-14:45

Aniela Hudzik

16:05-16:20

Olga Wachek

16:20-16:35

Zuzanna Opozda

17:15-17:30

Agnieszka Wydra

17:30-17:45

Kacper Walkowski

19:00-19:15

Zofia Liczbik

19:30-19:45

Dominika Majewska

19:45-20:00

 

PIĄTEK

Imię i nazwisko ucznia

Godzina

Zuzanna Dziedzic

18:30-18:45

Maksymilian Grabowski

18:45-19:00

Magdalena Przybylska

19:00-19:15

 

 

Pan Błażej Kwiatkowski

 

PONIEDZIAŁEK

Imię i nazwisko ucznia

GODZINA

Weronika Laskowska

13:30-13:45

Jędrzej Anszperger

13:45-14:00

Agata Drewińska

14:00-14:15

 

WTOREK

Imię i nazwisko ucznia

GODZINA

Artur Wydra

13:45-14:00

Klara Archaniołowicz

16:00-16:15

Szymon Jezierski

16:15-16:30

Martyna Jabłońska

18:00-18:15

Tymoteusz Durbacz

18:15-18:30

Michał Kowalski

18:30-18:45

Bazyli Cendrowski

19:15-19:30

Michał Pazdyga

19:30-19:45

Jacek Kruszewski

19:45-20:00

Paweł Kędzierski

20:00-20:15

 

ŚRODA

Imię i nazwisko ucznia

GODZINA

Borys Fiszer

13:00-13:15

Klara Grochowska

13:15-13:30

Ignacy Krzemkowski

19:45-20:00

Jonasz Hudzik

20:00-20:15

Martyna Pisera-Błaszczyk

20:15-20:30

Barbara Fryska

20:45-21:00

 


Przydział uczniów na chór i zespół wokalny


Przydziały uczniów na zespoły i orkiestry


 

Copyright © 2018 Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Górsku